anamur'da konaklama

türkçe

english

deutsch

cesky

Aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özel Arama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa
anamur'da konaklama Foto Galeri

Resim Galerimiz Açıldı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONAKLAMA

  Anamur'da tatilin keyfine doyamazsınız

  Anamur ilçesinde tatil yapmanın tadına doyamayacaksınız. İlçe tarihi turistik yerlerinin haricinde Türkiye' nin sayılı uzun sahili şeridine sahiptir. İlçenin her yanından denize girmek mümkündür. Ayrıca o güzelim el değmemiş koylarına da hayran kalacağınıza hiç şüphemiz yoktur.

  İlçeye ulaşım şu anda karayolu ile gerçekleşmektedir. Deniz ulaşımı limanı olmasına karşın şu anda gerçekleştirilememektedir. Ancak özel yatlar limana gelip ziyaret edebilmektedirler.

  İstanbul ve Ankara'dan her gün direkt olarak otobüs gelmektedir. Antalya iline 4.5 saat, Alanya ilçesine 2 saat, Mersin il merkezine 5 saat mesafededir. Antalya ve Mersin'den hergün sayısız otobüsle ilçeye ulaşmak mümkündür. Özel otonuzla yola çıkıyorsanız yollar biraz virajlı da olsa o manzaranın tadına doyamayacaksınız.

Özel Arama

 

 

 

 

[TARSUS] [TÜRKÇE] [Tarsus] [Tarsus'ta Gezilecek Yerler] [Tarsus Resimleri] [Tarsus Tarihi] [Tarsus Efsaneleri] [Tarsus'ta iz bırakanlar] [Tarsus'a Özgü Tadlar] [Tarsus Turizm Haberleri] [Saint Paul] [Tarsus'ta Konaklama] [Tarsus'a Ulaşım] [Önemli Adres Ve Tlf.] [Mersin] [Adana] [Hatay] [GaziAntep] [ENGLISH] [DEUTSCH] [CESKY] [Mustafa Kemal Atatürk] [Türkiye'deki Dış Temsilicikler] [Tarsus video] [Yararlı Linkler] [About]

 

 

 

 

Ben Kadınım.Tk       Tarsus Tatil           Tarsus Haber         Tarsus Forum

Mersin Tarsus Adana Hatay Gaziantep Hakkında bulabileceğiniz en geniş içerik 1000 lerce resim Tüm tarihi ve turistik yerler hakkında ayrıntılı bilgi. Fikir ve önerilerinizi forum sayfalaında paylaşabilir yada bilgi@tarsusbilgi.org  adresine mail yolu ile bildirebilirsiniz.

Kadın

Spor

Sağlık

Resim Galerimize Buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2008 www.tarsusbilgi.org             İletişim bilgi@tarsusbilgi.org           Tasarım oktayaktin@gmail.com

Çocuk Oyunları                 En yeni Çocuk Oyunları